dimanche 8 septembre 2013

Historie

Historie a právní podstata Mezinárodního tribunálu zločinů církve a státu (ITCCS) a jeho pobočky, Mezinárodního soudního dvoru veřejného práva

ITCCS je založen na občanském základě – je „Tribunálem svědomí“, který stojí pod mezinárodním a přirozeným zákonem. Jeho zákonnost je ustavena podle mezinárodního legálního principu Aktu nutnosti, podle kterého občané mohou ustavit bona fide soudní mechanismus zakořeněný ve veřejném právu.

Založen na jaře 2010 v Dublinu, Irsko, na konferenci těch, kdo přežili církevní mučení, ITCCS v současnosti zahrnuje organizace v patnácti zemích (viz seznam zakládajících sponzorů a poboček níže). Byl založen kvůli odmítání existujících soudů a vlád obvinit a stíhat církve, které jsou vinny genocidou a zločiny proti dětem, a kvůli aktivní spoluúčasti těchto státních agentur na činnosti těchto zločinných církevních orgánů.

Centrála ITCCS je v Bruselu, Belgie, s pobočkami v Londýně, Dublinu, Římě , New Yorku a Vancouveru.

Zastupujícím oborovým tajemníkem ITCCS je reverend Kevin D. Annett, M.A., M.Div. Jeho právní poradce zahrnují členové Tribunálu lidských práv v Kuala Lumpuru, Andrew Paterson, konsultant pro veřejné právo, členové americké a kanadské advokátních komor a právníci prestižního Centra pro konstituční práva v City New Yorku.

Dvojím účelem ITCCS je:

1. Postavit před soud ty osoby a instituce, které jsou zodpovědné za minulé a současné vykořisťování, mučení a vraždu dětí , a

2. Zastavit tyto a další zločinná jednání církví, korporací a vlád.

Kompletní popis filosofie a základů ITCCS je k dispozici zde .

Na podzim 2012, ve spojení s právníky a politiky v Evropě a Americe, ITCCS ustavil „de jure“ Mezinárodní soudní dvor veřejného práva (ICLCJ), aby přivedl k soudnímu procesu instituce a jejich představitele zodpovědné za zločiny proti lidskosti a dětem.

Vytvořený z občanských porotců pod přísahou a panelu právně vyškolených soudců a občanského zastupitelství, ICLCJ ukončil svůj první případ v přehledu – Záležitost církevní a státní genocidy v Kanadě. Její důkazy a svědectví najdete zde a zde.

Rozhodnutí Soudu v tomto případě, týkající se obžalovaných – kteří zahrnují anglickou královnu, papeže římské církve a ministerského předsedu Kanady – zde budou brzy zveřejněny. Prosazení závěrečného verdiktu bude předáno do rukou Kanceláře soudu šerifa a jejích sil Mírových důstojníků pod přísahou veřejného práva.

Nové případy v přehledu ICLCJ budou zahrnovat spoluúčast Vatikánu a dalších církví s farmaceutickými společnostmi na zločinech proti lidskosti; historické pronásledování a církevní genocidu spáchanou na hugenotech a dalších protestantských společenstvích římskou církví; zatajení genocidy kanadskou církví a státem; a specifické případy genocidy spáchané s církevním povolením v Irsku, Americe a dalších národech.

ITCCS je předchůdcem nové vlny občansky založené spravedlnosti zaměřené na posilování občanů všude kde brání své svobody, své děti, a svou zemi tváří v tvář neodpovědným a ničivým silám korporací.

Pro další informace zkontaktujte itccscentral@gmail.com . Místní pobočky ITCCS jsou zde .

ITCCS má pobočné organizace nebo individuální členy v následujících patnácti zemích k 15. únoru 2013:

Spojené Státy
Kanada
Anglie
Irsko
Španělsko
Francie
Holandsko
Belgie
Dánsko
Německo
Itálie
Slovinsko
Austrálie
Jižní Afrika
Thajsko